داستان ما چیه؟!

About-Rojma

درباره ما

چرا هدایای تبلیغاتی روژما ؟
ما شاهد رقابت فشرده در عرصه تجارت میان شرکت ها برای معرفی خود به مشتریان هستیم، که عوامل مختلفی در این رقابت فشرده نقش دارند، هدایای تبلیغاتی یکی ازمهمترین عوامل در این امر می باشد که اگر این هدایا به درستی انتخاب شود عامل مهمی در به خاطر سپردن محصول یا خدمات شما در ذهن مشتری خواهد بود و نیز باعث ایجاد یک رابطه پایدار بین طرفین ( هدیه گیرنده و هدیه دهنده ) می شود و در مجموع می توان گفت هدیه دادن وهدیه گرفتن از کارهای جالبی است که در تمام دنیا به مناسبت‌های مختلف انجام می‌شود و از هر جنس و رنگ و شخصیتی که باشید، این کار باعث ایجاد ارتباطات عمیق‌تر و بهتر بین شما و دهنده یا گیرنده هدیه می‌شود. هدایای تبلیغاتی می‌تواند از یک خودکار پلاستیکی تبلیغاتی نامیده شده تا گرانترین ست های مدیریتی و یا قلم های گران قیمت. بهترین هدایای تبیغاتی هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند.

شرکت هدایای تبلیغاتی روژما از آبان ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه تولید ، واردات ، چاپ و عرضه هدایای تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت ها آغاز کرده است. در این مدت با توجه به گستردگی و تنوع محصولات و خدمات متمایز ، افتخار همکاری با شرکت های تراز اولی را داشته و همچنان به همراهی آنها مفتخر است. این شرکت در تلاش است قبل از ارائه کالا و خدمات، اصول مشتری مداری را سر لوحه فعالیت خود قرار دهد و در کنار آن کالایی با کیفیت و مناسب با هر سلیقه ای را برای مخاطب خود فراهم کند. از سوی دیگر سعی در ارائه هدایای تبلیغاتی جدید ، خدمات طراحی ، خدمات چاپ ، برش و لیزر با تنوع بیشتر جهت انتخاب و پوشش سلایق مشتریان را به عنوان هدف اصلی قرار داده و تلاش خویش را در انتخاب و یافتن هدایای تبلیغاتی خاص و جدیدتر انجام داده و در زمینه طراحی و تولید نیز به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص و متناسب با مشاغل مختلف خواهیم بود و بدین وسیله بدنبال ایجاد وجه تمایز و ایجاد یک مزیت رقابتی در بازار هستیم و همواره جهت طراحی و ساخت هدایای تبلیغاتی جدید و خاص و انجام ایده های اختصاصی ، آماده ارائه خدمات به مشتریان هستیم .
با سپاس از تمامی مجموعه هایی که در بزرگ شدن، خوب دیده شدن و خوب ماندن خود ما را به همراهی پذیرفته اید. بزرگترین سرمایه ما، رضایت مشتریان ماست.

برخی از فعالیت های روژما :
* واردات و تولید هدایای تبلیغاتی
* نمایندگی بیش از ۲۵ برند معتبر در زمینه هدایای تبلیغاتی
* کارگاه های مجهز حکاکی و برش لیزری و چاپ رنگی
* تولید پکیچ های تبلیغاتی و هدایای اختصاصی
* تامین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه ها ، سمینارها ، همایش ها و …
* تامین هدایای تبلیغاتی برای شرکت های همکار
* تامین هدایای تبلیغاتی نوروزی
* چاپ آرم و لوگو شما بر روی تمامی هدایای تبلیغاتی بصورت حک و چاپ

تماس با ما

تلفن: ۳۳۳۵۰۰۶۶-۰۴۱
Info@Rojma.com

تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان ونک
شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۲۰

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.