راهنمای سفارش کالا

نحوه ثبت سفارش

بعد از انتخاب محصول با کارشناسان فروش روژما تماس بگیرید تا از موجودی هدایای تبلیغاتی انتخاب شده مطمئن شوید سپس کارشناس فروش شما را برای ادامه کار راهنمایی می کنند. (برای تسریع در سفارش می توانید از تلگرام استفاده نمایید.) پس از انتخاب محصول مورد نظر و انجام هماهنگی های لازم در ارتباط با موجودی کالا و زمان آماده شدن آن، پیش فاکتور سفارش ارسال می گردد. در صورت تایید پیش فاکتور و واریز مبلغ آن، سفارش وارد مرحله طراحی می گردد.

ارسال طرح یا لوگو

فرآیند انجام امور چاپی با ارسال طرح و لگوی مورد نظر آغاز می گردد. طرح ارسالی بعد از انجام تغییرات احتمالی مجددا برای شما ارسال و پس از تایید، جهت چاپ بر روی هدایا به کارگاه مربوطه ارسال می گردد.

ارسال سفارش

تحویل کلیه سفارشات در دفتر تبریز می باشد که در صورت تمایل مشتری ارسال آن به تمامی نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

سوالات

قیمت های سایت به روز می باشد؟

تمامی قیمت های هدایای تبلیغاتی به روز می باشد و سعی می شود قیمت و موجودی محصولات هر هفته به روز رسانی شود ولی به جهت اطمینان بیشتر از موجودی و قیمت می توانید با کارشناسان روژما تماس بگیرید. (برای تسریع در در اعلام موجودی و قیمت می توانید از تلگرام استفاده نمایید.)

قیمت های هدایای تبلیغاتی با اجرت چاپ می باشد؟

تمامی قیمت های هدایای تبلیغاتی با هزینه و اجرت چاپ می باشد.
همچنین قیمت چاپ با توجه به تعداد، نوع کالا و طرح شما متفاوت هست، با ارسال طرح خود و و توضیحات سفارش از تعرفه های دقیق می توانید مطلع شوید.

آیا امکان فروش هدایای تبلیغاتی و ارسال آن را به تمام نقط کشور امکان پذیر است؟

بله. امکان ارسال از طریق باربری ، پست ، ترمینال و .. امکان پذیر می باشد.

آیا امکان چاپ بر روی همه هدایای تبلیغاتی وجود دارد؟

بله امکان چاپ بر روی همه هدایا امکان پذیر است.

آیا امکان دارد محصولی در سایت نباشد؟

بله ، در صورتی که هدیه تبلیغاتی مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید یا به دنبال هدیه خاص می گردید با کارشناسان فروش ما هماهنگ کنید.

نوع چیپ استفاده شده در فلش های تبلیغاتی (اختصاصی- عمومی) ؟

تمامی چیپ های تبلیغاتی برند هستند از جمله برند (توشیبا- هاینیکس- سامسونگ- سندیسک و…) و همگی دارای گارانتی تعویض از روژما می باشند

زمان تحویل سفارشات تبلیغاتی بدون چاپ و با چاپ از روژما به چه صورت می باشد؟

کالاهای تبلیغاتی عمومی (انواع فلش های فلزی، کارشارژر، کابل، پاور بانک و..) با توجه به نیازشان به چاپ و لیزر، از زمان پرداخت مبلغ پیش فاکتور و تایید طرح (برای چاپ و لیزر) روژما تعهد میدهد ۷ الی ۱۰ روز کاری برای هدایای تبلیغاتی بدون نیاز به چاپ و کالاهای با چاپ اختصاصی ۲۵ تا ۳۰ روز کاری هدایای شما را اماده کند.

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.